meble do przedpokojuUrządzając mieszkanie coraz częściej dbamy o to by przedpokój był nie tylko funkcjonalny, ale również ładny, stylistycznie dopasowany do pozostałych pomieszczeń.

Jakie meble powinny znaleźć się w przedpokoju?

Nie ma jednej, właściwej odpowiedzi na to pytanie. To jakie meble staną w przedpokoju zależy od wielu czynników m. in.: od tego czy urządzamy przedpokój w niewielkim mieszkaniu czy też domu.

Przedpokój w mieszkaniu

W mieszkaniu zazwyczaj brak miejsca na osobną garderobę, w związku z czym przedpokój musi być jednocześnie ładny i użyteczny.
W takim przedpokoju powinna stanąć pojemna szafa, szafka na buty, wieszak na okrycia wierzchnie.
W nowocześnie urządzonych przedpokojach rzadko spotykamy szafy wolnostojące. W mieszkaniu gdzie liczy się każdy centymetr najlepiej sprawdzają się szafy zabudowane, z przesuwnymi, często lustrzanymi drzwiami.

Nowoczesne meble do przedpokoju

Stylowe i modne meble do przedpokoju, które nie przytłaczają pomieszczenia lecz dostosowują się do niego swoim rozmiarem, dając poczucie przestronności. Zabudowane szafy pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, lustrzane drzwi optycznie powiększają pomieszczenie. Szafki na buty są często bardzo wąskie, pełnią jednak doskonale swoją funkcję, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca.

Dodatki

Całość uzupełniają dodatki, nie zapominajmy o nich. Ramki z rodzinnymi zdjęciami, plakaty czy też ozdobna wisząca szafka na klucze – to dodatki obecne w nowocześnie urządzonych przedpokojach.